Mobil uygulama reklamları

AnasayfaMobil uygulama reklamları

Yandex Mobil uygulama reklamları

Mobil uygulama reklamları: iOS ve Android uygulama reklamlarınızın promosyonunu sağlayabilecek özel bir formattır.

Bu formattaki reklamlar arama sonuçları sayfalarında ve Yandex Reklam Ağı sitelerinde, uygulamanızın uyumlu olduğu mobil cihazlarda gösterilir.

Avantajları

Kaliteli hedef mobil kullanıcı kitlesine erişim: Reklamlarınız, mobil Yandex arama sonuçlarında ve Rusça internetteki en büyük ortaklık ağı olan Yandex Reklam Ağı'nın sitelerinde gösterilir. Böylece, yeni kullanıcılar kazanıp kurulum sayınızı artırabilirsiniz.
Reklamlarınız için özel format: Görsel ve küçük simge içeren, fiyatın ve reyting pozisyonunun belirlenmiş olduğu, kolay görünür reklamlar oluşturup gösterme olanağı. Otomatik yüklenen öğelerin her gün otomatik güncellenmesi. Reklamınız tıklandığında kullanıcıyı doğrudan uygulamanızın internet mağazasındaki sayfasına yönlendirir. Hem de hiçbir ek tıklamaya gerek kalmadan.

Gösterim ayarları: Mobil uygulama reklamlarına yönelik özel gösterim stratejileri uygulama kurulum sayılarının artmasını sağlar ve bütçeyi kurulum maliyetlerine göre optimize eder.Doğru ve hassas hedefleme: Uygulama reklamlarınızı istediğiniz cinsiyet ve yaş gruplarına ait kullanıcılara (örneğin, 18 yaş üstü kullanıcılara) gösterebilirsiniz.

Reklam türleri:

Metin reklamı: Reklam; başlık, reklam metni ve uygulama mağazasındaki sayfaya yönlendirecek eylem butonunu içerir. Reklam başlığı ve metinleriniz kullanıcının dikkatini çekmeli ve/veya bir soruna çözüm önermelidir. Reklamlar arama sonuçları sayfalarında ve Yandex Reklam Ağı sitelerinde, uygulamanızın uyumlu olduğu mobil cihazlarda gösterilir.

Görsel içeren reklam: Doğru seçilen görseller reklama olan ilgiyi arttırır ve reklamın konusunun daha hızla anlaşılmasına yardımcı olur.

 


Top