Metin grafik reklamlar

AnasayfaMetin grafik reklamlar

Yandex Metin grafik reklamlargoogle reklam paketi

Metin grafik reklamlar: Çoğu ürün ve hizmet reklamları için kullanılabilen çok amaçlı reklam türüdür.

Bu tür reklamlar masaüstü, dizüstü ve tablet bilgisayarlarda ve mobil telefonlarda, arama sonuçları sayfalarında ve Yandex Reklam Ağı'nda gösterilir.

Reklamlarınız sektör veya hizmetinizle alakalı "anahtar kelime" grupları yandex de aratıldığında gösterilir.

Avantajları

Geniş kapsam

Potansiyel müşterileriniz Yandex arama sonuçları sayfalarında ve Yandex Reklam Ağı sitelerinde reklamlarınızı görebilir. Reklamlarınız ayrıca an itibarıyla milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği ağlarda (Yandex Reklam Ağı ile harici ağlarda) gösterilir

Çok amaçlılık

Çok sayıda esnek ayar sayesinde kampanyayı hedef kullanıcı kitlesinin ilgi alanlarına ve tercihlerine uyarlayabilirsiniz. Yasal olduğu sürece istediğiniz her türlü ürün veya hizmetin reklamını yapabilirsiniz.

Reklam türleri

Metin reklamı  

Reklamınız başlık, asıl reklam metni ve reklamı yapılan siteye yönlendiren bağlantı içerir. Reklam başlığı ve metinleriniz kullanıcının dikkatini çekmeli ve/veya bir soruna çözüm önermelidir.

Reklamlar arama sonuçları sayfalarında ve ağlarda gösterilir.

Görsel içeren reklam 

“Metin grafik reklamlar” ve “Mobil uygulama reklamları” gibi kampanyalar için reklama görsel ekleyebilirsiniz. Doğru seçilen görseller reklama olan ilgiyi arttırır ve reklamın konusunun daha hızla anlaşılmasına yardımcı olur.

 

Video eklentileri

Video eklentileri, metin-grafik reklamlarınızı kısa (10-15 saniyelik) videolara dönüştürür.  Video eklentili reklamlarla, video ağında gösterebileceğiniz benzersiz bir kreatife sahip olun. Diğer tüm Yandex.Direct reklamlarında olduğu gibi tıklama başına ödeme yapılmaktadır.

Video eklentilerine sahip olan reklamlar ağlarda gösterilir (InPage ve InStream bloklarında). InStream bloğunda video eklentisi 3. saniyeden sonra atlanabilir. InPage bloğunda ses, imlecin videoya getirilmesiyle açılır.

Mobil telefonlarda gösterim önceliği uygulanan reklam

Mobil telefonlarda gösterim önceliği uygulanan reklamlar, mobil ve akıllı telefon ekranlarında gösterim için uyarlanmış reklamlardır. Etkili reklam, cep telefonu ekranında kolay okunabilen kısa ve öz bir metin içerir. Reklama eklenen sanal kartvizit sayesinde reklamı gören kullanıcılar sizinle kolayca iletişime gecebilirler. Kullanıcının sizi araması için telefon simgesine tıklaması yeterlidir.webcizgi4

Bizimle iletişime geçin, işinize ve hedefinize en uygun Yandex reklam modelini birlikte belirleyelim.

7/24 Bilgi ve Destek Alabilirsiniz.

  • Haftanın 7 Günü 09:00 – 22:00 Arası Telefonla,
  • 24 Saat boyunca e-posta ve web sitemize üye olarak müşteri destek talebi mesajları yoluyla,
  • Whatsapp yoluyla İletişim kurabilirsiniz

Telefon: 0850 346 63 73    

Gsm: 0541 238 37 17


Top