Medya içerikli reklamlar

AnasayfaMedya içerikli reklamlar

Yandex Medya içerikli reklamlar google reklam paketi

Medya içerikli reklamlar, Yandex Direct'te gösterim başına ödeme yapılan bir reklam türüdür. Reklamlar, masaüstü bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda Yandex Reklam Ağı'nda gösterilir.

Avantajları

Reklam gösterimi gerçekleşmediği sürece ücretlendirilmez: Reklamın kullanıcıya gösterilmiş sayılması için ilgili banner alanının minimum %50'sinin en az 2 saniye boyunca kesintisiz olarak ekranda görünmesi gerekir.
Gösterimlerin istenilen kullanıcı kitlesine hedeflenmesi: Reklam gösterimlerinizi internetteki ilgi alanları, gelir seviyesi, cinsiyet ve yaş gibi önemli kullanıcı özelliklerine göre esnek ve hassas olarak ayarlayın. Gösterimler, sitenizle etkileşimde bulunan veya belirli sayfaları ziyaret eden kullanıcıları da hedefleyebilir. Bunun yanı sıra, reklamlar anahtar sözcük gruplarına göre gösterilebilir.
Kullanıcıların dikkatini çeker: Medya içerikli reklam yeni ürün veya hizmet hakkında kullanıcıları bilgilendirme, markanızı geniş kitlelere tanıtma veya var olan müşterilere hatırlatma konusunda faydalı olur. Bu reklam, kullanıcıların ilgisini çekerek interaktif ve görsel reklam formatlarıyla gerekli bağlantıyı sağlar
webcizgi4

Bizimle iletişime geçin, işinize ve hedefinize en uygun Yandex reklam modelini birlikte belirleyelim.

7/24 Bilgi ve Destek Alabilirsiniz.

  • Haftanın 7 Günü 09:00 – 22:00 Arası Telefonla,
  • 24 Saat boyunca e-posta ve web sitemize üye olarak müşteri destek talebi mesajları yoluyla,
  • Whatsapp yoluyla İletişim kurabilirsiniz

Telefon: 0850 346 63 73    

Gsm: 0541 238 37 17


Top