Medya içerikli reklamlar

AnasayfaMedya içerikli reklamlar

Yandex Medya içerikli reklamlar

Medya içerikli reklamlar, Yandex Direct'te gösterim başına ödeme yapılan bir reklam türüdür. Reklamlar, masaüstü bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda Yandex Reklam Ağı'nda gösterilir.

Avantajları

Reklam gösterimi gerçekleşmediği sürece ücretlendirilmez: Reklamın kullanıcıya gösterilmiş sayılması için ilgili banner alanının minimum %50'sinin en az 2 saniye boyunca kesintisiz olarak ekranda görünmesi gerekir.
Gösterimlerin istenilen kullanıcı kitlesine hedeflenmesi: Reklam gösterimlerinizi internetteki ilgi alanları, gelir seviyesi, cinsiyet ve yaş gibi önemli kullanıcı özelliklerine göre esnek ve hassas olarak ayarlayın. Gösterimler, sitenizle etkileşimde bulunan veya belirli sayfaları ziyaret eden kullanıcıları da hedefleyebilir. Bunun yanı sıra, reklamlar anahtar sözcük gruplarına göre gösterilebilir.
Kullanıcıların dikkatini çeker: Medya içerikli reklam yeni ürün veya hizmet hakkında kullanıcıları bilgilendirme, markanızı geniş kitlelere tanıtma veya var olan müşterilere hatırlatma konusunda faydalı olur. Bu reklam, kullanıcıların ilgisini çekerek interaktif ve görsel reklam formatlarıyla gerekli bağlantıyı sağlar

Top