Instagram reklamları

Anasayfa / Instagram reklamları

 Instagram Reklamları


İnsanlar, Instagram'a ilham almaya ve önemsedikleri şeyleri keşfetmeye geliyor. Markaların ve işletmelerin içerikleri de buna dahil.

Fotoğraf Reklamları:  Kare veya yatay formatlarda ki fotoğraflarınızla Hikayenizi sade, basit ve göz alıcı bir tuvalde anlatın. 

Video Reklamları: Fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesini görüntü, ses ve hareketin gücüyle birlikte elde edin. Üstelik artık 60 saniyeye kadar olan videoları yatay veya kare formatta paylaşabilirsiniz. 

Dönen Reklamlar: İnsanların parmaklarını kaydırarak tek bir reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebileceği yeni bir katman ekleyerek kampanyalarınıza derinlik katın. 

Instagram Stories Reklamları: Instagram Stories'de reklamlarla akış içeriğinizi tamamlayın. Her gün hikayeleri kullanan 300 milyonu aşkın hesapla bağlantı kurun

Reklamlarınızı Hedeflerinize Uygun Kullanıcılara Gösterin

Konum: Reklamlarınızı; Dilerseniz yalnızca hizmet verdiğiniz ülke ve şehirlere göre hedefleyerek hedef konumdaki kullanıcılara göstermek mümkün. (Örnek: Türkiye / Tüm şehirler – Örnek Türkiye / yalnızca İstanbul da yaşayan kullanıcılar) 

Demografik Bilgiler: Reklamlarınızı Ürün veya hizmetinizle yakın ilgili olabilecek şekilde yaş, cinsiyet, dil gibi bilgilere dayalı kullanıcılara göstermek mümkün. (örnek: 18-45 yaş arası erkek ve ya kadın kullanıcılara görülebilir reklamlarınız) 

Instagram reklamlarınızı aynı şekilde, İlgi alanları, kullanıcıların instagramdaki davranışları, özel hedef kitleler ve benzer hedef kitleler şeklinde hedeflemek ve reklamlarınızı yalnızca ürün ve hizmetlerinizle yakından alakalı kullanıcılara göstermek mümkün.


Bizimle iletişime geçin, işinize ve hedefinize en uygun Instagram reklam modelini birlikte belirleyelim.

7/24 Bilgi ve Destek Alabilirsiniz.

  • Haftanın 7 Günü 09:00 – 22:00 Arası Telefonla,
  • 24 Saat boyunca e-posta ve web sitemize üye olarak müşteri destek talebi mesajları yoluyla,
  • Whatsapp yoluyla İletişim kurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için,Hemen Arayın! 0850 346 6373

Copyright © 2009-2020. www.reklambasvurusu.com Tüm Hakları Saklıdır.
Top Çerez Örnek