Google Youtube Reklamları

AnasayfaGoogle Youtube Reklamları

google reklam paketi

 

Youtube Reklamları

youtube reklamVideonuzu veya video klibinizi ekonomik fiyatlar ile milyonlarca izleyiciye ulaştırabileceğiniz reklam platformudur. Özellikle günümüzde müzik dinleme portalı haline gelen youtube sanatçıların reklam çalışması haline de dönüşmüştür. Albüm lansmanları öncelikli olarak youtube reklamları ile başlamaktadır. Reklam fiyatlarının oldukça uygun olduğunu da özellikle belirtmek istiyoruz. Youtube'da yüklü bir video en iyi youtube reklamları ile tanıtılabilir. Organik reklamlar insanların etkileşiminide artırdığı için paylaşımlar, yorumlar ve beğeniler geldikçe kartopu gibi büyüyerek izlenme oranları artmaktadır. Youtube reklamlarının en güzel yanı ise sadece Vedeonuz veya video klibiniz izlendiğinde para ödersiniz. Video reklamlar tam da yeri ve zamanı geldiğinde benzersiz bir şekilde İşletmenizi / ürün veya hizmetlerinizi tanıtmanıza olanak sağlar.

YouTube'da ve video iş ortağı sitelerinde müşterilerle farklı şekillerde etkileşime geçmek için  Kullanılabilir video reklam biçimleri şunları içerir: Yayın içi TrueView reklamlar, TrueView video discovery reklamları ve bumper reklamlar.

Video reklam içeriğinin YouTube'da barındırılması gerekse de, video reklamlar YouTube'da ve tabletler ile mobil cihazlar dahil olmak üzere (reklam biçiminize ve ayarlarınıza bağlı olarak) Görüntülü Reklam Ağı'ndaki video iş ortağı site ve uygulamalarda gösterilebilir.

web cizgi

  • Uzmanlarımız tarafından Web siteniz incelenir, Hizmet ve Ürünleriniz için Anahtar kelime analizleri tarafımızdan yapılır ve Reklamlarınız optimizasyonlu olarak açılır.
  • Uzmanlarımız tarafından Web siteniz incelenir ve gerekirse Google Politikaları’na uyumlu olması veya Kullanıcılara iyi bir deneyim sunması ve  yatırım getirinize artı avantaj sağlayacağını düşündüğümüz hallerde web siteniz için öneriler sunulur.

Bizimle iletişime geçin, işinize ve hedefinize en uygun Google reklam modelini birlikte belirleyelim.

7/24 Bilgi ve Destek Alabilirsiniz.

  • Haftanın 7 Günü 09:00 – 22:00 Arası Telefonla,
  • 24 Saat boyunca e-posta ve web sitemize üye olarak müşteri destek talebi mesajları yoluyla,
  • Whatsapp yoluyla İletişim kurabilirsiniz

Telefon: 0850 346 63 73    

Gsm: 0541 238 37 17


Top