Google Gmail Reklamları

AnasayfaGoogle Gmail Reklamları

Gmail Reklamları

Gmail reklamları, kullanıcıların E-posta gelen kutusunun en üstünde gösterilen etkileşimli reklamlardır. Kullanıcı, daraltılmış bir Gmail reklamını tıkladığında reklam e-postada olduğu gibi genişler. E-posta boyutunda genişlemiş olan reklamda resim, video veya yerleşik form bulunabilir. 

  • İşleyiş şekli

Gmail reklamları ilk olarak daraltılmış biçimde gösterilir. Kullanıcı reklamı tıkladığında, reklam çeşitli reklamcılık hedeflerine yönelik olarak kullanılabilen e-posta boyutuna genişler ve yerleşik form veya video gibi öğeler içerebilir.

Kullanıcılar, genişletilmiş reklamla reklamın düzenine göre farklı şekillerde etkileşime girebilir. Video oynatabilir, form doldurabilir, web sitenizin bağlantısını tıklayabilir veya mobil cihazlarda tıkla ve ara özelliğini kullanabilir ya da uygulama mağazasına gidebilirler.

  • Ücretlendirme

Kullanıcılar genişletilmiş reklamınızla etkileşimde bulunduğunda ücretlendirilmezsiniz. Yalnızca reklamınızı ilk olarak genişleten tıklama için bir kez ücretlendirilirsiniz.

Reklamınızı genişleten birçok kullanıcı, yıldız simgesini veya mesajın alt kısmındaki mavi Kaydet düğmesini tıklayarak reklamı kaydedebilir. Ayrıca kullanıcılar genişletilmiş reklamlarınızı e-posta mesajı olarak başkalarına da yönlendirebilir.

Bilgisayarda, mobil cihazda ya da Gmail uygulamasında, Google Ads reklamları her yerde güzel görünecek şekilde optimize eder. Reklam düzeni mobil deneyime göre otomatik olarak optimize edilir. Daha fazla etki elde etmek için tıkla ve ara veya uygulama tanıtımı gibi özel mobil seçeneklerini kullanabilirsiniz.


7/24 Bilgi ve Destek Alabilirsiniz.

  • Haftanın 7 Günü 08:00 – 21:00 Arası Telefonla,
  • 24 Saat boyunca e-posta ve web sitemize üye olarak müşteri destek talebi mesajları yoluyla,
  • Whatsapp yoluyla İletişim kurabilirsiniz

Telefon:  0850 346 63 73    Gsm:    0541 238 37 17


Top