Google Alışveriş Reklamları

AnasayfaGoogle Alışveriş Reklamları

google reklam paketi

 

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI 

Google Alışveriş Reklamları her ürün için farklı reklamlar oluşturmaya gerek kalmadan resim, fiyat, promosyon mesajı ve mağaza adının eklenmesine olanak 

google alışveriş reklamları

veren reklam biçimidir. Bu reklam türü sadece alışveriş siteleri için kullanılabilir.

Avantajları:

Daha fazla trafik: Çoğu işletme alışverişle alakalı aramalar için aynı konumda gösterilen metin reklamlarla karşılaştırıldığında, Alışveriş reklamlarıyla çok daha yüksek tıklama oranı elde etmektedir.

Daha nitelikli olası satışlar: Bir satıcı olarak, alışveriş yapan kullanıcıların daha bilinçli satın alma kararları vermesine yardımcı olmak için ürün bilgilerini doğrudan reklamlarınızda göstererek daha nitelikli potansiyel müşteriler bulabilirsiniz. Böylece, alışveriş yapan kullanıcıların sitenizde satın alma işlemi tamamlama olasılığı daha yüksek olur.

Daha geniş görünürlük: Belirli bir kullanıcı araması için birden fazla Alışveriş reklamınız görüntülenebilir. Ayrıca alakalı olması durumunda, Alışveriş reklamı ile metin reklam aynı anda da görüntülenebilir. Böylece, her aramada ulaştığınız potansiyel müşteri sayısını iki katına çıkarabilirsiniz.

Güçlü raporlama ve rekabet verileri: Ürünlerin performansını dilediğiniz ayrıntı düzeyinde görebilirsiniz.web cizgi

  • Uzmanlarımız tarafından Web siteniz incelenir, Hizmet ve Ürünleriniz için Anahtar kelime analizleri tarafımızdan yapılır ve Reklamlarınız optimizasyonlu olarak açılır.
  • Uzmanlarımız tarafından Web siteniz incelenir ve gerekirse Google Politikaları’na uyumlu olması veya Kullanıcılara iyi bir deneyim sunması ve  yatırım getirinize artı avantaj sağlayacağını düşündüğümüz hallerde web siteniz için öneriler sunulur.

Bizimle iletişime geçin, işinize ve hedefinize en uygun Google reklam modelini birlikte belirleyelim.

7/24 Bilgi ve Destek Alabilirsiniz.

  • Haftanın 7 Günü 09:00 – 22:00 Arası Telefonla,
  • 24 Saat boyunca e-posta ve web sitemize üye olarak müşteri destek talebi mesajları yoluyla,
  • Whatsapp yoluyla İletişim kurabilirsiniz

Telefon: 0850 346 63 73    

Gsm: 0541 238 37 17


Top