Google Alışveriş Reklamları

AnasayfaGoogle Alışveriş Reklamları

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI 

Google Alışveriş Reklamları her ürün için farklı reklamlar oluşturmaya gerek kalmadan resim, fiyat, promosyon mesajı ve mağaza adının eklenmesine olanak veren reklam biçimidir. Bu reklam türü sadece alışveriş siteleri için kullanılabilir.

Avantajları:

Daha fazla trafik: Çoğu işletme alışverişle alakalı aramalar için aynı konumda gösterilen metin reklamlarla karşılaştırıldığında, Alışveriş reklamlarıyla çok daha yüksek tıklama oranı elde etmektedir.

Daha nitelikli olası satışlar: Bir satıcı olarak, alışveriş yapan kullanıcıların daha bilinçli satın alma kararları vermesine yardımcı olmak için ürün bilgilerini doğrudan reklamlarınızda göstererek daha nitelikli potansiyel müşteriler bulabilirsiniz. Böylece, alışveriş yapan kullanıcıların sitenizde satın alma işlemi tamamlama olasılığı daha yüksek olur.

Daha geniş görünürlük: Belirli bir kullanıcı araması için birden fazla Alışveriş reklamınız görüntülenebilir. Ayrıca alakalı olması durumunda, Alışveriş reklamı ile metin reklam aynı anda da görüntülenebilir. Böylece, her aramada ulaştığınız potansiyel müşteri sayısını iki katına çıkarabilirsiniz.

Güçlü raporlama ve rekabet verileri: Ürünlerin performansını dilediğiniz ayrıntı düzeyinde görebilirsiniz.

 

7/24 Bilgi ve Destek Alabilirsiniz.

  • Haftanın 7 Günü 08:00 – 21:00 Arası Telefonla
  • 24 Saat boyunca e-posta ve web sitemize üye olarak müşteri destek talebi mesajları yoluyla iletişim kurabilirsiniz
Bizimle Çalışmaya Yeni Başlayacak Firmalara 300 TL Google Reklam Bütçesi Alımlarında
+ 100 TL Reklam Bütçesi Hediye.
Google Reklam Paketlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Top