Google ADS Reklamları

AnasayfaGoogle ADS Reklamları

Google ADS Reklamları  -  (Eski Adıyla Google AdWords)

Bir Web siteniz var ama yeterince trafiğiniz yoksa, Müşterileriniz  tam da size ihtiyaç duydukları anda ulaşsın istiyorsanız, Google Ads reklamları ile amacınıza ve hedef kitlenize ulaşmanız mümkün!

Reklamlarınız,Sektörünüze özel anahtar kelimeler Google'da aratıldığında gösterilir. Örneğin;bir çiçek firması iseniz, Kullanıcılar Google' da "çiçek, beyaz gül,kırmızı güller, hediye çiçek" gibi sektörünüze uygun anahtar kelimelerle arama yaptığında reklamlarınızı Google arama sonuçlarının üstünde veya altında görür ve tıklayarak web sitenize bağlanırlar. Özetlemek gerekirse, GoogleAds reklamları hali hazırda ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılar tarafından görüntülenir ve tıklanır. Reklamlarınız gösterildiğinde her hangi bir ücret ödemezsiniz, Yalnızca reklamlarınız tıklandığında ücretlendirilirsiniz.

Google Ads İle YENİ MÜŞTERİLERE ULAŞIN!

Daha Fazla Müşteri Çekin:  Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde hepsi mümkün

KONTROL SİZDE!

İstediğiniz Bütçe İle Başlayın: Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Günlük bütçenizi ister 20 TL isterseniz 1.000 TL olarak belirleyin.

Google Ads Reklamlarının Avantajları:

-Markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını Google reklamları ile yapabilirsiniz
-Yalnızca ürün/hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılara reklam yaparsınız
-Reklamlarınızın dilediğiniz Ülke / Şehirler de ve Dilediğiniz saat dilimlerinde ve  günlerde yayınlanmasını isteyebilirsiniz !

(örnek: 7/24 ve/veya 09:00-18:00 arası yalnızca hafta içi günler) Reklamlarınızın tüm dünya'da ve şehirler de yayınlamakla birlikte,Dilerseniz yalnızca hizmet verdiğiniz ülke ve şehirlerde yayınlanmasını tercih edebilirsiniz. (örnek: Yalnızca Türkiye/istanbul şehrindeki kullanıcıları hedefleyebilir siniz)


  • Uzmanlarımız tarafından Web siteniz incelenir, Hizmet ve Ürünleriniz için Anahtar kelime analizleri tarafımızdan yapılır ve Reklamlarınız optimizasyonlu olarak açılır.
  • Uzmanlarımız tarafından Web siteniz incelenir ve gerekirse Google Politikaları’na uyumlu olması veya Kullanıcılara iyi bir deneyim sunması ve  yatırım getirinize artı avantaj sağlayacağını düşündüğümüz hallerde web siteniz için öneriler sunulur.

7/24 Bilgi ve Destek Alabilirsiniz.

  • Haftanın 7 Günü 08:00 – 21:00 Arası Telefonla,
  • 24 Saat boyunca e-posta ve web sitemize üye olarak müşteri destek talebi mesajları yoluyla,
  • Whatsapp yoluyla İletişim kurabilirsiniz

Telefon:  0850 346 63 73   

Gsm:    0541 238 37 17

 


Top