Gizlilik Sözleşmesi

Anasayfa / Gizlilik Sözleşmesi

Haska Medya İnteraktif Reklamcılık kuruluşuna ait 

https://www.reklambasvurusu.com isimli internet sitesinin gizlilik sözleşmesidir.

Kanun Kapsamında Kişisel Verinin Tanımı : Tarafınıza ait kimlik (ad, soyad, doğum tarihi, TC kimlik numarası vs.), iletişim, ürünlere erişim esnasında kullanılan yöntemlere ilişkin bilgiler (IP, mobil tel markası-modeli, tarayıcı tipi, versiyonu, sosyal medya bilgisi, ekranlar üzerinde gerçekleştirdiği hareketler vb.) gibi sizin belirleyici ya da belirlenebilir olmanızı sağlayacak her türlü bilgiyi ifade etmektedir.

Sizden sunduğumuz hizmetlerle ilgili olarak (Google AdWords, Facebook, Yandex reklamları ve Sosyal medya yönetimi ve reklamları ) ile ilgili olarak başvuru sırasında ve https://www.reklambasvurusu.com  web site üyeliği sırasında ad, soy ad, telefon numarası, TC. kimlik numaranız, Adresiniz gibi bilgiler istenir. Bu bilgiler adınıza faturanızı kesebilmemiz ve sizinle iletişime geçebilmemiz için istenmekte olup, Bu bilgiler 3. kişilerin ulaşamayacakları şekilde saklanır. Bilgileriniz her hangi bir mahkeme kararı ve hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizli kalmaya  ve hiç bir şekilde pazarlama firmaları ya da 3. taraflarla paylaşılmamaya devam edecektir.

Haska Medya İnteraktif Reklamcılık kuruluşuna ait  https://www.reklambasvurusu.com isimli internet sitesinde yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmakta olup, Ödeme yaparken kullanıcıların kredi kartı SSL teknolojisi ve PAYTR gizlilik politikları dahilinde güvenle gizlenir.

Gizlilik Bilgisi hakkında daha fazla merak ettiğiniz konu / Talep varsa bizimle her zaman İletişime geçebilirsiniz.

Telefon0850 346 63 73    

Gsm: 0541 238 37 17


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için,Hemen Arayın! 0850 346 6373

Copyright © 2009-2020. www.reklambasvurusu.com Tüm Hakları Saklıdır.
Top Çerez Örnek