AdWords Reklam - Ads Reklam

Anasayfa / AdWords Reklam - Ads Reklam

Google AdWords  Reklamları (yeni adıyla Google Ads)


-Google Ads arama ağı reklamları ile Google'da sektörünüze / ürün ve hizmetlerinize özel anahtar kelimelerle reklam verebilirsiniz. Örneğin çiçek satışı yapıyorsunuz varsayalım, Google'da "çiçek siparişi", "kırmızı gül sipariş", "istanbul çiçek siparişi" gibi sektörünüzle ve hizmetinizle yakından alakalı kelimeler Google'da aratıldığında kullanıcılar reklamlarınızı görür ve tıklayarak web sitenize bağlanırlar. 

-Google Ads tıkla ara reklamları ile mobil ağda yalnızca telefon çağrısı almanız mümkün. Diğer adıyla yalnızca telefon araması üreten reklamlar olan bu reklam türü ile kullanıcılar reklamlarınıza tıkladığında web sitenize bağlanmaz, reklamlara tıklandığında kullanıcıların telefonlarında işletmenize ait telefon numarası belirir ve kullanıcı, aramayı yapmak için arama düğmesine dokunur. Bu reklam modeli örneğin tesisat firması için veya herhangi bir markanın yetkili servisi için ya da yalnızca telefon aramaları üzerinden sipariş alan bir restaurant için uygun olabilir.

-Google Görüntülü reklamlar ile Google mülklerinde (gmail, youtube gibi alanlarda) ve Google iş ortağı web sitelerinde video, resim, metin reklamlar vermeniz mümkün. Görüntülü reklamlar Arama ağı reklamlarından farklıdır. Arama ağı reklamlarında hali hazırda işinizle / ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılar Google da arama yaptığında görünür olursunuz. Görüntülü reklamlar ise size ürün veya hizmetleriniz tanıtma, satışa çevirme / marka bilinirliği oluşturma imkanı sağlar.

-Google Uygulama Reklamları ile hali hazırda var olan uygulamanızı Google Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Google Play, diğer uygulamalar ve YouTube'da reklam gösteren otomatik bir kampanyayla uygulamanızın daha fazla tanınmasını sağlamanız mümkün.

Google'nın tüm sunduğu imkanlar bunlarla sınırlı değil. Alışveriş reklamları, yeniden pazarlama gibi sizi hedeflerinize taşıyabilecek pek çok avantajları var.

Ülkemiz'de ve dünya'da en yaygın kullanılan Google Arama Ağı metin reklamlarına biraz daha değinelim.

Google' da sektörünüzle alakalı kelimelerde yer alarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanız mümkün. Google Arama Ağır Reklamları ile; Daha Fazla Müşteri Çekin:  Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde hepsi mümkün.

İstediğiniz Bütçe İle Başlayın: Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Günlük bütçenizi ister 20 TL isterseniz 1.000 TL olarak belirleyin.

-Markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını Google reklamları ile yapabilirsiniz
-Yalnızca ürün/hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılara reklam yaparsınız
-Reklamlarınızın dilediğiniz Ülke / Şehirler de ve Dilediğiniz saat dilimlerinde ve  günlerde yayınlanmasını isteyebilirsiniz !

örnek: 7/24 ve/veya 09:00-18:00 arası yalnızca hafta içi günler Reklamlarınızın tüm dünya'da ve şehirler de yayınlamakla birlikte, dilerseniz yalnızca hizmet verdiğiniz ülke ve şehirlerde yayınlanmasını tercih edebilirsiniz. örnek: Yalnızca Türkiye/istanbul şehrindeki kullanıcıları hedefleyebilirsiniz.


  • Uzmanlarımız tarafından Web siteniz incelenir, Hizmet ve Ürünleriniz için Anahtar kelime analizleri tarafımızdan yapılır ve Reklamlarınız optimizasyonlu olarak açılır.
  • Uzmanlarımız tarafından Web siteniz incelenir ve gerekirse Google Politikaları’na uyumlu olması veya Kullanıcılara iyi bir deneyim sunması ve  yatırım getirinize artı avantaj sağlayacağını düşündüğümüz hallerde web siteniz için öneriler sunulur.   


Bizimle iletişime geçin, işinize ve hedefinize en uygun Google reklam modelini birlikte belirleyelim..

7/24 Bilgi ve Destek Alabilirsiniz.

  • Haftanın 7 Günü 09:00 – 22:00 Arası Telefonla,
  • 24 Saat boyunca e-posta ve web sitemize üye olarak müşteri destek talebi mesajları yoluyla,
  • Whatsapp yoluyla İletişim kurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için,Hemen Arayın! 0850 346 6373

Copyright © 2009-2020. www.reklambasvurusu.com Tüm Hakları Saklıdır.
Top Çerez Örnek